Woda mineralna Ostromecko

Najstarsze wiadomości o wodzie Ostromecko pochodzą z roku 1570. Zanotowano wówczas fakt istnienia we wsi Ostromecko młyna wodnego o jednym kole. Stara rozlewnia wody Ostromecko zbudowana została właśnie na miejscu starego młyna wodnego oraz dwóch cegielni, powstałych kolejno w roku 1714 i 1880.

W 1976 roku uruchomiono nowy zakład, o zdolności produkcyjnej 15 milionów butelek szklanych o pojemności 0,33l rocznie. Rozpoczął się dynamiczny rozwój wytwórni. W 1991 r wprowadzono opakowanie szklane o pojemności 1,0 l. Po sprywatyzowaniu zakładu i rozpoczęciu w 1993 r. produkcji napojów w opakowaniach typu PET, zwielokrotniono produkcję oraz rozszerzono asortyment. Wprowadzono m. in. kilka rodzajów wód smakowych.

Woda Ostromecko od początku cieszyła się uznaniem, czego dowodzą liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane jej na wielu imprezach wystawienniczych w kraju i za granicą.

 

Woda mineralna Ostromecko
OSTROMECKO 330 ml - gazowana i niegazowana

Woda mineralna o bardzo dobrej jakości i wysokich walorach smakowych. Niskosodowa. Wyprodukowana przez naturę kompozycja soli mineralnych nadaje niepowtarzalny smak wodzie oraz wpływa pozytywnie na funkcjonowanie naszego organizmu. Butelka szklana zwrotna. Ogólna mineralizacja 600mg/dm3.

Ilość szt. w opakowaniu (butelki) : 20


Woda mineralna Ostromecko
OSTROMECKO LUX 300 ml - gazowana i niegazowana

Woda mineralna o bardzo dobrej jakości i wysokich walorach smakowych. Wyprodukowana przez naturę kompozycja soli mineralnych nadaje niepowtarzalny smak wodzie oraz wpływa pozytywnie na funkcjonowanie naszego organizmu. Niskosodowa. Ogólna mineralizacja 600 mg/dm3. Butelka szklana bezzwrotna o pojemności 300 ml.

Ilość szt. w opakowaniu (butelki) : 12

Firma MARWYS posiada certyfikaty wody mineralnej JURAJSKA, OSTROMECKO, CHODELANKA. Bliższe informacje o wodzie i o producentach znaleźć można na witrynach stron producentów. Woda, którą mamy przyjemność dostarczać do Państwa miejsca zamieszkania jest dobrej jakości, posiada wysokie walory smakowe oraz zawiera składniki mineralne niezbędne dla ludzkiego organizmu.