naturalna woda mineralna STAROPOLANKA Gazowana

STAROPOLANKA naturalna woda mineralna. Gazowana

Woda mineralna w butelkach szklanych – pojemnik zawiera 12 butelek po 0,33l.
Zawsze, gdy szukasz orzeźwienia i chcesz zadbać o swój organizm, zapewniając mu odpowiedni poziom nawodnienia i składników mineralnych, sięgaj po naturalną wodę mineralną Staropolanka.
Pamiętaj, że Twój organizm składa się w 80% z wody, a zalecana dzienna dawka spożycia wody wynosi 2 l! Staropolanka to woda dla wszystkich i można ją pić bez żadnych ograniczeń, dbając jednocześnie o zdrowie. Zawiera niepowtarzalną kompozycję minerałów, która wspomaga pracę ciała i umysłu. Jest naturalna i pierwotnie czysta mikrobiologicznie, ponieważ pochodzi prosto z serca Gór Stołowych.
Pijąc Staropolankę codziennie, idealnie nawadniasz swój organizm, dostarczając mu zrównoważonych ilości naturalnych składników mineralnych. Sięgaj po Staropolankę każdego dnia – dla orzeźwienia i dla zdrowia! Staropolanka to z natury wyjątkowa naturalna woda mineralna. Poziom mineralizacji: 756 mg/l To naturalna woda źródlana, posiada wszystkie niezbędne dla twojego organizmu składniki, dodaje witalności, wspomaga przemianę materii, uspokaja, orzeźwia i gasi pragnienie.

STAROPOLANKA naturalna woda mineralna. Gazowana

Woda mineralna STAROPOLANKA  w butelkach szklanych 0,33l

STAROPOLANKA naturalna woda mineralna. Lekkogazowana

Woda mineralna lekko gazowana STAROPOLANKA  w butelkach szklanych 0,33l

Jest to woda dla Ciebie - wybór należy do Ciebie!

Firma MARWYS posiada certyfikaty wody mineralnej JURAJSKA, OSTROMECKO, CHODELANKA. Bliższe informacje o wodzie i o producentach znaleźć można na witrynach stron producentów. Woda, którą mamy przyjemność dostarczać do Państwa miejsca zamieszkania jest dobrej jakości, posiada wysokie walory smakowe oraz zawiera składniki mineralne niezbędne dla ludzkiego organizmu.